O nas

Ośrodek wypoczynkowy ,,POMERANKA’’ położony jest 250 m od plaży w bardzo lubianej i najczęściej odwiedzanej przez turystów dzielnicy Gdańsk – Brzeźno. Oddalony jest 6,5 km od historycznego centrum miasta Gdańska. 

 

Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie z najpiękniejszą plażą w Gdańsku, decyduje o bardzo wielkiej atrakcyjności tego miejsca.

Dookoła znajduje się bardzo dużo atrakcji takich jak :

Molo w Brzeźnie

Molo w Brzeźnie

Park linowy

Park linowy

Orlik szkolny

Orlik szkolny

Ścieżka rowerowa do Gdyni Orłowo

Ścieżka rowerowa do Gdyni Orłowo

Wypożyczalnie

Wypożyczalnie

Pobliskie sklepy

Pobliskie sklepy

Nasz obiekt stanowi doskonałą ofertę dla turystów szukających noclegu w zacisznym otoczeniu, niedaleko najważniejszych atrakcji Gdańska oraz w pobliżu tętniącego życiem centrum rozrywkowo – kulturalnego miasta.

 Ze względu na swoją lokalizację ,, POMERANKA ’’  to atrakcyjna oferta nie tylko dla klientów biznesowych, grup turystycznych ale również idealne miejsce dla rozwoju turystyki zakupowej.

Nasz obiekt oferuje 232 miejsca noclegowe w przytulnych pokojach, o zróżnicowanej kolorystyce i o niewygórowanych cenach. Naszym gościom pozostawiamy do dyspozycji pokoje dwu-, trzy-, czteroosobowe wszystkie wyposażone w lodówkę.

Pokoje wyposażone są w łazienki z kabiną natryskową, TV ( smart, netflix, full HD) oraz bezprzewodowy Internet.  Dysponujemy również bezpłatnym parkingiem dla samochodów osobowych oraz autokarów z grupą.

„POMERANKA” to doskonałe miejsce do organizacji szkoleń i konferencji. Posiadamy cztery sale szkoleniowo-konferencyjne.